Nabídka úvěrových produktů se nedávno rozšířila o nový typ a to o tzv. SMS půjčky. Jedná se o krátkodobé malé půjčky, díky nimž mohou i méně bonitní klienti získat několik tisíc korun velmi rychle.

Díky tomu, že je zde minimum požadavků a zájemci o úvěr nemusí dokládat mnoho formalit, jsou tyto SMS půjčky v poslední době velmi oblíbené. Bohužel mnoho nebankovních společností, které tyto úvěry poskytují, vyžadují, aby měl klient bankovní účet.

Peníze v hotovosti

Ne každý z těch, kteří si ale chtějí peníze půjčit už svůj bankovní účet mají. I když se může zdát, že vlastnictví bankovní účtu je dnes samozřejmost, například na vesnicích tomu tak není.

Pokud si pak takoví lidé chtějí půjčit peníze formou SMS půjčky a nemají čas, na vyřizování bankovního konta, mnoho z nebankovních poskytovatelů těchto úvěrů jim peníze nepůjčí.

U většiny firem, která SMS půjčky nabízí, je totiž nutnost zaplacení symbolického registračního poplatku. Ten slouží k tomu účelu, aby si nebankovní společnost ověřila, že dané bankovní konto opravdu patří žadateli o půjčku a nejde o podvod.

Naštěstí existuje i několik poskytovatelů, kteří půjčují SMS půjčky bez registračního poplatku. Které to jsou a kolik peněz vám půjčí?

ViaSMS půjčky

SMS půjčky bez poplatkůJednou z nebankovních společností, která vám peníze půjčí, i když nemáte bankovní účet a nemůžete tedy zaplatit registrační poplatek, je ViaSMS.

Jedná se o českou firmu, která vám půjčí peníze i na složenku, tedy bez registračního poplatku. Pokud si zde půjčujete tímto způsobem poprvé, máte nárok na obnos maximálně 2000 Kč.

Až poté, co si vás ViaSMS ověří a vy ji dlužnou částku splatíte, vám umožní zažádat si o vyšší cílovou částku.

SMS půjčku bez registračního poplatku si můžete vzít na dobu 30 dní, ovšem lze si ji i prodloužit. Poplatek za půjčení částky 2000 Kč je 400 Kč, platí se ovšem až na konci doby splatnosti.

Další půjčky: