Potřebujete půjčit rychle 3000 Kč a hledáte vhodnou úvěrovou firmu, která nabízí krátkodobé půjčky právě v takovéto sumě? Pro takové případy je asi nejlepší využít některou z SMS půjček, které dnes nabízí několik nebankovních společností.

U nich si o 3000 Kč zažádáte velmi snadno, a pokud si vyberete vhodnou firmu, můžete mít peníze už během několika hodin u sebe na bankovním účtu.

Samozřejmě, že je nabídka určena široké skupině klientů a tak nejsou SMS půjčky nabízeny pouze pro ty, kteří mají vlastní bankovní konto.

Půjčit peníze formou SMS úvěru si mohou i lidé, kteří účet nemají. V takovém případě se převod peněz řeší jednoduše, bohužel o něco pomaleji – peníze vám dojdou poštou na složenku.

Ne každá z nebankovních společností, u které si o půjčku zažádáte vám, ale půjčí hned poprvé 3 000 Kč. Firmy jako Kredia, Finsen nebo Perfect Money půjčují 1000 – 2000 Kč. Více si u nich mohou půjčit klienti, kteří jsou už ověření, a jejich platební morálka je bezproblémová.

Jaké jsou podmínky?

To, co většinu klientSMS půjčka rychleů zajímá asi nejvíce je otázka požadavků. Nebankovní SMS půjčky klienti využívají hlavně proto, že jsou zde požadavky minimální.

Na rozdíl od bankovních úvěrů tak není potřeba dokládat příjmy, nemusíte mít bankovní účet, ručitele ani nemovitost do zástavy.

Další výhodou u rychlé SMS půjčky je to, že si o ni mohou požádat i klienti se zápisem v bankovním či nebankovním registru dlužníků.

Jaké jsou poplatky?

Co se týká úrokových sazeb, u SMS půjček je navýšení započítávané do jednoho poplatku. Tento poplatek se platí po uplynutí doby splatnosti a to jednorázově. Na rozdíl od jiných úvěrů tak neplatíte pravidelné splátky. U SMS půjček je poplatek 10-25 %, záleží na době splatnosti a také na poskytovateli, od kterého si úvěr vezmete.

Další půjčky: