Někdy se můžeme dostat do takové situace, kdy nám nedostačují naše finanční prostředky a jediné řešení, které nám zbývá je vzít si půjčku. Ne vždy je ale tím pravým řešení některá z osobních bezúčelových půjček, jaké nabízí banky.

Problémem u bankovních půjček je to, že vás na dlouhou dobu zavážou ke splácení dluhu. Navíc je cílová částka často až zbytečně vysoká a klienti by museli platit úroky a navýšení z peněz, které nepotřebují.

Není proto divu, že se stále více zájemců obrací na nebankovní sektor, kde mohou najít krátkodobé půjčky s cílovou částkou, která jim bude vyhovovat lépe.

Credit Money půjčka

Půjčka složenkouTypickým příkladem takového úvěru je SMS půjčka od Credit Money, díky které lze získat 1000 – 5000 Kč už při první půjčce. Výhodou u Credit Money je to, že při žádosti o půjčku nemusíte vyplňovat číslo bankovního účtu.

U mnoha nebankovních společností tomu tak totiž není. Nabízí sice úvěry i na složenku, ovšem při žádosti o půjčku po vás povinně vyžadují, abyste napsali číslo svého účtu.

Online půjčka do 15 minut

Výhodou krátkodobé půjčky Credit Money je také to, jak je sjednání a získání půjčky snadné. Podat žádost si můžete pohodlně ze svého domova anebo formou SMSky.

Rozdíl mezi online půjčkou a SMS půjčkou je to, že v případě odeslání žádosti přes SMS je nutné se provést na webu Credit Money registraci.

Půjčka složenkou od Credit money je určená pro fyzické osoby, půjčit si zde mohou například:

  • Nezaměstnaní, kteří pobírají dávky podpory
  • Studenti
  • Senioři
  • Podnikatelé a živnostníci
  • Matky na MD
  • Zaměstnanci

Další půjčky: