Chybí vám peníze a potřebujete si půjčit? Vyzkoušeli jste už všechno – banky, známé, ověřené společnosti, které půjčují, ale nikdy vám půjčku neschválili? V takovém případě vám asi zbývá jediná možnost a to podívat se, jaké úvěrové produkty jsou nabízeny v nebankovním sektoru?

Možná, že právě tam jste právě objevili půjčku od firmy Smart Capital, která se nazývá Smart půjčka. S touto půjčkou se setkalo už množství klientů, kteří si nemohou půjčit peníze v bance.

Jedná se totiž o úvěr, díky kterému si mohou půjčit lidé i se zápisem v registru. Jediné podmínky této nebankovní společnosti jsou:

  • Pravidelný měsíční příjem
  • Minimální věk 18 let

Smart půjčka tabulka splátekTyto požadavky se dokazují potvrzením o příjmu od zaměstnavatele (případně daňovým přiznáním) a také dvěma platnými doklady totožnosti (např. občanka, řidičský průkaz, kartička pojišťovny).

Formou Smart půjčky si můžete půjčit sumu od 5000 Kč až do 50 000 Kč se splatností od 8 měsíců do jednoho roku.

Výhody půjčky jsou v tom, že v případě, že nejste schopni doložit dostatečnou bonitu je nutnost spoludlužníka. V případě, že nemáte ani ručitele zkontroluje obchodní zástupce Smart Capital váš majetek a podle toho vám určí sumu, kterou vám půjčí.

Možná vás zajímá, jak to je se splátkami, kdy probíhá vrácení dluhů a jaké je navýšení. Tyto informace se totiž přímo na stránkách Smart Capital ani Smart půjčky nedozvíte, většinou vás o nich informuje až obchodní zástupce dané společnosti.

Tabulka splátek

Splátky u Smart půjčky se platí pravidelně a to koncem každého měsíce. Pro splátky si jezdí zástupce této firmy, tabulka splátek se tedy určuje individuálně a na internetu nenajdete přesné rozvržení splátek a navýšení.

I přesto, že může být tento úvěr vaší jedinou šancí, příliš ho nedoporučujeme. Jsou zde totiž vysoké úroky a navýšení, za půjčení peněz přeplatíte nemalé částky. Navíc mohou nastat určité problémy tehdy, když nejste schopni dlužnou částku včas splatit.

Další půjčky: