Jestliže si potřebujete půjčit peníze, nemusíte se vždy obracet na bankovní společnosti a využívat jejich úvěrové produkty. V dnešní době je možné si vzít půjčku také z nebankovního sektoru, kde funguje množství soukromníků a firem. Jednou z takových firem je i nebankovní společnost Smart Capital, která nabízí vlastní úvěr nazvaný Smart Půjčka.

Jedná se o hotovostní půjčku, díky které můžete získat až 50 000 Kč v hotovosti. Jedná se o neúčelovou půjčku, takže peníze, který díky ní získáte, můžete využít na cokoliv.

Další výhodou tohoto úvěrového produktu je to, že při schvalování žádosti firma Smart Capital nenahlíží do registrů dlužníků.

Protože se však jedná o subjekt z nebankovního sektoru, většina klientů se obává toho, že jde o podvod. Jak to tedy doopravdy je, jaké mají uživatelé zkušenosti a hrozí vám nějaké rizika?

Zkušenosti a diskuze

Smart půjčka podvodNa internetu si můžete pročíst nejrůznější diskuze, ve kterých se dozvíte, jaké měli se Smart půjčkou ostatní uživatelé zkušenosti, kolik platili a co se stalo, když nemohli platit splátky v dohodnutých termínech?

V diskuzích se můžete dočíst o tom, že Smart půjčka rozhodně klasický podvod není. Peníze opravdu půjčují a nesnaží se vás okrást o poplatek předem.

Pro někoho však může být Smart půjčka spíše jako lichva, protože úroky a podmínky u této nebankovní společnosti se rozhodně nemohou srovnávat s tím, co najdete v bance.

Protože se jedná o hotovostní půjčku, peníze vám doručí jejich obchodní zástupce, který od vás pravidelně poplatky a splátky vybírá.

S tímto zástupcem se můžete případně dohodnout na alternativních splátkách v případě, že zrovna peníze nemáte. Není to ovšem samozřejmostí a rozhodně vám nedoporučujeme na to spoléhat.

Další půjčky: