Občas nám prostě peníze do výplaty nevyjdou a naše rezervy utratíme dříve, než mzdu od zaměstnavatele dostaneme.

V takovém případě můžeme většinou požádat naše blízké a známé o půjčku v hodnotě několika tisíc, která nám zajistí, že do mzdy budeme mít dostatek financí na všechny naše výdaje.

Bohužel ne každý, kdo se do takové situace dostane, má blízké, kteří by mu peníze půjčili.

Nezbývá pak jiná možnost, než si zkusit vzít půjčku.

V případě, že je to poprvé, co si půjčujete peníze do výplaty možná hledáte vhodný úvěr v bance případně u velkých nebankovních společností, jako je například:

Zde však nejspíše vhodný úvěr nenajdete, protože půjčky do výplaty nabízí společnosti z nebankovního sektoru pod názvem SMS půjčky.

Online půjčka 1000 Kč

Pokud si potřebujete půjčit peníze rychle a stačí vám pouze 1000 Kč, pak je vhodnou volbou ověřená půjčka od firmy Finsen. Jedná se o nebankovní společnost, která půjčuje peníze pouze krátkodobě, to je ovšem v takové situaci ideální.

Při první půjčce vám umožní zažádat si pouze o 1000 Kč, ovšem na rozdíl od jiných poskytovatelů po vás při této půjčce Finsen nebude požadovat žádný poplatek ani úrok.

Půjčka 1000 Kč bez navýšení

Finsen totiž klientům tuto první půjčku nabídne bez navýšení v případě, že vyplníte potřebné dokumenty, které vám zašle a odešlete je zpátky dané nebankovní společnosti.

Dokumenty slouží především k tomu, aby Finsen měla vaše osobní údaje pro případ, že si od nich půjčíte peníze znovu.

Podobným způsobem nabízí rychlé online půjčky i Ferratum. Zde sice nepůjčí peníze každému, schvalovacím procesem projdou jen některé žádosti, ovšem půjčit si zde můžete sumu až 3000 Kč a to také naprosto bez navýšení (u první půjčky).

Další půjčky: