Zaměstnavatelé vždy neplatí svým pracovníkům mzdy včas tak, jak by měli. To bohužel některé zaměstnance dostane do situace, kdy jim peníze před výplatou chybí a oni nemají na zaplacení účtů a dalších nutných výdajů.

V případě, že jim nepůjčí nikdo z jejich blízkých se pak musí obrátit na specializované poskytovatele, ke kterým řadíme nebankovní společnosti.

Tyto nebankovní společnosti nenabízí jen klasické úvěry, s jakými se setkáte v bance. Kromě kreditních karet, hypotečních či spotřebitelských úvěrů najdete v nebankovním sektoru také nově sms půjčky, které jsou ideálním úvěrem v případě, že si chcete půjčit před výplatou. Proč?

Půjčky na účetVětšina lidí, kteří potřebují půjčit, než je zaměstnavatel vyplatí, totiž potřebuje jen několik tisíc korun a ne na dlouhou dobu. Nejsou pro ně proto vhodné klasické bankovní úvěry.
SMS půjčky jsou ale ideální. Díky nim si půjčíte sumu do 5000 nebo 10 000 korun, rychle a bez formalit.

Žádost si totiž můžete podat ihned a to buď formou SMS zprávy, po telefonu anebo po internetu. Tím pádem je i schválení mnohem rychlejší a během 24 hodin se tak již dozvíte, zda byl váš úvěr schválen.

Co se týče převodu peněz, ten je možný dvěma způsoby. Nejvyužívanější je převod peněz z půjčky na bankovní účet, ovšem ne každý z klientů má o půjčky na účet zájem.

Mnoho klientů totiž stále ještě svoje vlastní bankovní konto nemá, a proto si raději nechají poslat sms půjčky složenkou. Mezi firmy, které to umožňují, patří například:

V případě, že si ale zvolíte půjčky převodem na účet je většinou nutné, aby klient zaplatil symbolicý poplatek 1 Kč předem. Ten slouží pouze k tomu, aby si nebankovní společnost ověřila, že bankovní účet, na který pošle peníze, patří opravdu vám.

Další půjčky: