Potřebujete urychleně půjčit před výplatou, která se chystá až za několik dnů a došly vám všechny rezervní finanční zásoby?

Tisíc korun před výplatou a bez poplatku, komu by se to nehodilo? U nebankovní společnosti můžete podobnou věc očekávat prakticky vždy. Bez ručitele, nahlížení do registru dlužníků nebo potvrzení o příjmu můžete dostat malou půjčku před výplatou, a to ještě bez poplatku za zprostředkování, který by mohl třeba v případě tisícikorunové částky dělat třeba i sto korun.

Žádost snadno a rychle

Pomocí smsky nebo krátkého online formuláře, kde zadáte opravdu jen ty nejnutnější údaje, která nebankovní společnost k poskytnutí půjčky potřebuje, se stanete majitelem tisíce korun do výplaty třeba už během třiceti minut, takže se nebojte, že své peníze třeba uvidíte až tehdy, kdy takzvaně “zaberete” a budete jen muset zbytečně splácet úroky.

Nebankovní půjčky bez poplatku

Půjčky před výplatou bez poplatku jsou vhodné, když potřebujete půjčit jen malou finanční částku a nechcete splácet peníze potupně svým známým a raději se dohodnete diskrétně s nebankovní společností.

Pomocí například takové finské společnosti Ferratum si můžete na několik dní zapůjčit částku od výše pětiset korun, lotyšská Creditonka vám půjčí od tisícovky výše, britský Provident Financial vám nepůjčí méně než čtyři tisíce korun.

Tak kde byste si rádi půjčili? Další možností je třeba společnost ViaSMS, kde si půjčíte mezi jedním a dvanácti tisíci korun. Půjčku můžete mít na účtě už za pár minut po vyřízení žádosti, která zpravidla netrvá déle než dalších pár minut. Tak proč váhat?

Vše je jen za smsku, bez ručitele, bez potvrzení o příjmu či nahlížení do registru dlužníků. Žádné složité papírování jako v bance, které zabere celé odpoledne.

Prostě jen internet a mobilní telefon, nic víc opravdu nepotřebujete a peníze můžete mít na svém bankovním účtu ještě ten samý den, co jste si podali žádost!

Pokud potřebujete rychle nějaké finance a váš bankovní účet se ocitl náhle v červených číslech, je půjčka před výplatou bez poplatku u některé z nebankovních společností to pravé ořechové pro vás. Pokud nevycházíte měsíc co měsíc do výplaty a jíte jen suché kůrky, nebojte se jednat a požádat třeba jen o jednorázovou půjčku u nebankovní společnosti, kterou hravě splatíte.

Další půjčky: