Výplata je ještě daleko, ale výdaje, které musíte zaplatit do té doby, než mzdu dostanete, nepočkají. Kde tedy vzít peníze do výplaty co nejrychleji?

V případě, že vám nechybí více, než několik tisíc korun může snadno vaše problémy vyřešit vhodná půjčka do výplaty. Takové půjčky si dnes sjednáte už během 15 minut, díky internetu a mobilu není podání žádosti vůbec těžké.

Jak si úvěr sjednat?

Půjčku, která vám zajistí potřebné peníze do výplaty, si můžete sjednat snadno u některé z nebankovních společností. Ty vám umožní vyplnit formulář přes internet, formou SMS zprávy anebo spolu s obchodním zástupcem dané firmy po telefonu.  Je to opravdu snadné a stačí vyplnit několik osobních údajů.

Půjčky do 15 minutVýhodou těchto malých půjček do výplaty je to, že zde není příliš mnoho požadavků, které musíte splnit.

Nenahlíží se do registrů, není potřeba dokládání příjmů anebo výpis z účtu. Na rozdíl od klasických nebankovních půjček ani neplatíte žádné poplatky předem – nehrozí zde tedy riziko podvodu.

Kde si úvěr sjednat?

V případě, že vás tento typ úvěru zaujal a rádi byste si některou z krátkodobých půjček do výplaty sjednali si můžete vybrat z těchto společností:

  • Ferratum – při první půjčce vám nabídnou už 3000 Kč a pokud využijete jejich akční nabídky, máte první půjčku bez navýšení. Splatnost je zde 15 nebo 30 dní, ale úvěr si můžete prodloužit.
  • Crediton – půjčí vám až 10 000 Kč, při první žádosti však můžete získat maximálně 3 500 Kč. Musíte zde platit ověřovací poplatek předem v hodnotě 1 Kč pro ověření vašeho bankovního účtu.
  • Perfect Money – půjčují maximálně 5000 Kč, ale až při třetí půjčce. Na rozdíl od předchozích poskytovatelů na jejich půjčku dosáhne většinou každý, nevyžadují poplatek předem a nemají ani vlastní seznam dlužníků, jako Ferratum.

Další půjčky: