Půjčky do výplaty bez poplatkuDíky nebankovním společnostem si dnes můžete vybrat z mnoha jiných typů úvěrů, než jaké byli v nabídce pouze v dobách bank.

Nebankovní společnosti dnes nabízejí různé alternativní možnosti, jak si půjčit peníze. Typickým příkladem mohou být například americké hypotéky anebo půjčky do výplaty.

Když chybí peníze před výplatou

Ne každý má totiž výplatu tak velkou, aby z ní dokázal zaplatit všechny výdaje za celý měsíc. Někomu se občas může stát, že utratí peníze ze svých rezerv ještě dříve, než dostane od svého zaměstnavatele další mzdu a tak musí svoje problémy vyřešit půjčením si.

Právě pro takové případy tu jsou nebankovní společnosti, které vám mohou půjčit menší částky právě formou půjčky do výplaty bez poplatku, ideálně jen na pár týdnů. Tyto společnosti vám půjčí peníze velmi rychle a snadno, nemusíte ani chodit na žádnou pobočku.

Sjednání půjčky

Nebankovní půjčky do výplaty si můžete sjednat například díky mobilu anebo přes internet. Nové nebankovní společnosti nabízí podání žádostí opravdu pohodlně a tak vám můžete žádost o úvěr podat i SMSkou.

Cílové částky a opakované půjčení

V případě, že si půjčíte peníze od některé z nebankovních společností, která půjčky do výplaty nabízí, si můžete vybrat z několika částek. Nejvyšší půjčku pro nové klienty nabízí firma Crediton, která vám bez ověření půjčí až 3 500 Kč.

Neověřuje se bonita klienta, ale pouze vlastnictví bankovního účtu a proto musíte u této společnosti před získáním půjčky odeslat ze svého účtu na jejich symbolický poplatek 1 Kč, právě pro ověření.

Pokud si u stejné nebankovní společnosti budete půjčovat peníze do výplaty pravidelně, dojde k ověření vaší platební morálky a v případě, že dluhy splácíte bez problémů vám mohou cílovou částku navýšit až na sumu 10 000 Kč.

Další půjčky: