Ne každý, kdo si potřebuje peníze půjčit, může využít nabídky bankovních či nebankovních subjektů. Jejich nabídka je sice lákavá, ovšem platí zde často nepsané pravidlo, že půjčují hlavně těm, kteří to zrovna nepotřebují.

Lidé, kteří potřebují nutně půjčit, bývají totiž často méně bonitní, což znamená, že nemohou doložit tolik potřebných dokumentů, které jsou vyžadované v podmínkách. Může jít například o dokládání příjmů, ručení nemovitostí anebo dostatek finančních prostředků na vašem bankovním účtu.

Lidem pak často nezbývá nic jiného, než že se obrací na soukromé investory, kteří půjčují peníze na směnku.

Půjčky na směnku ještě dnes

Půjčka od lichvářeNabídky půjček na směnku najdete v různých inzerátech. Bohužel jsou takové půjčky často jako od lichváře, protože úroky a navýšení, které je za půjčení peněz vyžadováno je opravdu příliš vysoké.

Je to způsobeno především tím, že se investor, který půjčí, potřebuje nějak pojistit pro případ, že by dlužník svoje dluhy nesplácel podle dohodnutých podmínek. Z toho důvodu je navýšení tak vysoké – za rizikovost si lichváři naúčtují vysoké poplatky.

Formou těchto půjček od lichváře si lze půjčit částky v hodnotě desítek až stovek tisíc. Vyšší sumy lze získat tehdy, pokud máte ručitele anebo nemovitost, kterou můžete dát do zástavy a zaručit se tak tím.

V případě, že potřebujete půjčit ještě dnes, je asi nejlepší najít aktuální inzeráty, které právě dnes vystavili soukromé osoby a investoři, kteří půjčky nabízejí.

Nejrychlejším způsobem, jak půjčku získat je zavolat danému lichváři osobně a dohodnout se s ním na detailech. V případě, že vše proběhne v pořádku a máte bankovní účet u stejné banky, můžete mít peníze převodem ještě dnes.

Ještě předtím, než si však peníze půjčíte a upíšete se danému lichváři na směnku, si úvěr opravdu promyslete a prověřte si, zda nejde o podvod. Mezi soukromými půjčkami to totiž bývá časté a hrozí zde větší riziko podvodu než jinde.

Další půjčky: