Opravdu extra rychlé sms půjčky najdete v nabídce nebankovní společnosti Perfect Money, která se řadí mezi nejoblíbenější poskytovatele krátkodobých půjček do 5 000 Kč.

I přesto, že se jedná o nebankovní společnost, u kterých bývá častým problémem nedůvěra ze strany klientů, u Perfect Money vám žádný podvod nehrozí.

Můžete si zde vzít půjčku až do 5000 Kč, ovšem tato suma je nabízena jen klientům, kteří už u této nebankovní společnosti úspěšně splatili alespoň dva úvěry. Pokud jste novým klientem této úvěrové firmy, můžete si půjčit maximálně 2 000 Kč.

Ne vždy ale lidé potřebují půjčku v takové výši. Někomu chybí například pouze 1000 Kč, ovšem nemá jinou možnost, jak peníze získat a tak si musí půjčit. Časté jsou případy, kdy si klienti půjčují jen 7 dní, protože potřebují finanční výpomoc před výplatou.

Podmínky a požadavky

Jelikož jsou sms půjčky určeny pro opravdu velké množství klientů, nejsou nastaveny požadavky tak přísně, aby tuto půjčku mohl získat opravdu každý.

Firma Perfect Money navíc patří mezi opravdu otevřené poskytovatele úvěrů a tak vám půjčí aniž byste museli dokládat příjmy, mít ručitele anebo platit poplatek předem.

Na rozdíl od jiných konkurečních poskytovatelů sms půjček zde neplatíte ani ověřovací poplatek v hodnotě 1 koruny.

Jediné, co je potřeba udělat proto, abyste půjčku 1000 Kč od Perfect Money získali je podání žádosti. To můžete udělat snadno po internetu anebo pomocí vašeho mobilu. Protože se totiž jedná o SMS půjčky, lze žádost podat i odesláním textové zprávy s vašimi osobními údaji pro identifikaci vaší osoby a pro správné doručení finančních prostředků.

Další půjčky: