Díky nebankovnímu sektoru mají klienti možnost získat půjčky snadno a také na kratší dobu, než jaká je klasicky u bankovních úvěrů. Dalším rozdílem, mezi půjčkami v bance a nebankovními úvěry je to, že zde půjčují i méně.

Malé SMS půjčky od nebankovních společností začínají už na 500 Kč a slouží hlavně těm, kterým chybí menší finanční obnos do výplaty. V případě, že si potřebujete půjčit o něco více, například 10 000 Kč máte možností více.

Půjčka na 12 měsícůAsi nejvyužívanější nebankovní společností, která vám půjčí 10 000 Kč rychle a bez problémů je Provident. Jedná se o společnost, která u nás půjčuje peníze už několik let a má mnoho spokojených klientů, kteří jejich služby pravidelně a opakovaně využívají.

Právě u nich si snadno půjčíte 10 000 korun se splatností na zhruba na rok. Můžete si zvolit doby splatnosti dvě a to buď 45 týdnů nebo 60 týdnů. Není to sice na 12 měsíců, ovšem doba splatnosti je velmi podobná.

Rozdíl u těchto půjček spočívá nejen v tom, jak dlouho budete peníze mít, ale také v tom, kolik za půjčení zaplatíte.

Půjčky od Provident

S delší dobou splatnosti totiž narůstá i RPSN půjčky, což znamená, že úroky budou o něco vyšší. Konkrétně je situace taková:

  • Půjčka 10 000 Kč na 45 týdnů – přeplatíte 2 554 Kč
  • Půjčka 10 000 Kč na 60 týdnů – přeplatíte 3 177 Kč

Tyto údaje platí pro případ, že si zvolíte bezhotovostní půjčku. Je mnohem pohodlnější a především levnější, než hotovostní půjčka. V případě, že máte vlastní bankovní účet, vám tuto volbu rozhodně doporučujeme.

Další půjčky: