Finanční situace každého z nás se může nějakou událostí rychle změnit tak, že si potřebujeme peníze půjčit. Někdy je potřeba menší suma, jindy jsou to desítky nebo stovky tisíc. V případě, že si právě vy potřebujete půjčit maximálně 10 000 Kč, pro vás máme několik tipů.

Prvním tipem je půjčka od nebankovní společnost Provident Financial s.r.o., která vám umožní půjčit si až 50 000 Kč. Pro ty, kteří nepotřebují tak vysoký finanční obnos, jsou určeny úvěry už od 4 000 Kč.

Provident nabízí pouze dva typy půjček a to bezhotovostní a hotovostní úvěr. Rozdíl spočívá v tom, jak peníze získáte a jak vysoké úroky budete platit.

Zatímco v případě bezhotovostní půjčky jsou úroky mnohem nižší, u hotovostní půjčky přeplatíte značnou částku. Je to způsobeno tím, že vám peníze doručí obchodní zástupce v hotovosti a také od vás každý týden vyzvedává splátky.

Půjčka 10000 do hodinyPůjčku 10 000 Kč můžete u Provident získat formou bezhotovostního úvěru už za celkový poplatek 2 554 Kč.

Stačí si zvolit dobu splácení 45 týdnů. Druhou možností je volba delší doby splatnosti a to na období 60 týdnů. V takové případě za půjčku přeplatíte 3 177 Kč.

Výhody půjčky Provident vidí klienti v rychlém a pohodlném sjednání a také v tom, že jim půjčku nabízí ověřený a solidní poskytovatel.

Žádost o úvěr můžete mít sepsanou už do hodiny, stačí si zvolit žádost přes internet.

SMS Půjčky do 10 000 Kč

Providet Financial ale není jedinou společností, která vám peníze půjčí. Dalším poskytovatelem rychlých úvěrů je například firma Crediton. Ta nabízí půjčky do výše 10 000 Kč, ovšem pokud si o úvěr žádáte poprvé, umožní vám získat pouze 3 500 Kč.

Podmínky u nebankovní společnost Crediton jsou minimální. Stačí mít mobil a účet v bance, žádné formality nejsou potřeba. Podanou žádost tak můete mít už do hodiny! Platíte zde sice při registraci poplatek předem, ten je ovšem nutný pro ověření vašeho účtu u banky a je pouze 1 Kč.

Další půjčky: