V případě, že se  dostanete do takové finanční situace, kdy si musíte peníze půjčit (nejlépe ještě dnes), jsou tu pro vás banky a jejich úvěrové produkty, které vám mohou zajistit desítky až stovky tisíc korun.

Ne vždy lze ale jejich služby využít, obzvlášť v případě, že jste dlužníkem nebo v exekuci. Banky mají totiž přísné podmínky a půjčují pouze bonitním klientům, u kterých je jisté, že budou svoje dluhy splácet.

Lidé, kteří mají zápis v registrech dlužníků u banky těžko půjčku získají. Proto se musí obracet na jiné poskytovatele – na ty z nebankovního sektoru.

V nebankovním sektoru můžete narazit na mnoho společností, firem ale i soukromých osob, které vám půjčku nabídnou. Zde už nezáleží na tom, zda v registrech zápis máte nebo jste v exekuci. Mnoho nebankovních společností vám totiž půjčí peníze i tak, bez nahlížení do registrů.

Bezhotovostní půjčka 10 000 Kč

Půjčka bez registrů ještě dnesJednou z takových firem je právě nebankovní společnost Provident Financial s.r.o., která vám bez problémů půjčí i bez nahlížení do bankovních či nebankovních registrů dlužníků.

Na rozdíl od jiných poskytovatelů jakým je třeba Home Credit nejsou ani členy sdružení SOLUS, takže ani na tyto registry nenahlíží.

  • U Provident si snadno půjčíte 4000 – 50 000 Kč. Půjčují s minimálními podmínkami, stačí mít občanský průkaz a potvrzení o příjmech.
  • O půjčku si lze zažádat přes internet, na pobočce anebo si ji můžete domluvit po telefonu. V případě bezhotovostní půjčky vám peníze převedou na váš bankovní účet.

Provident Financial nabízí ještě druhou formu půjčky a to hotovostní. Zde máte peníze také opravdu rychle, ale poplatek, který za půjčení peněz zaplatíte je mnohem vyšší.

V případě bezhotovostní půjčky byste za 10 000 Kč přeplatili pouze 2 500 Kč, pokud byste si však vzali hotovostní půjčku, je přeplatek přes 7 000 Kč, tedy skoro o 5 000 korun více.

Další půjčky: