Ne při každé půjčce či úvěru vyžadují klienti půjčení velkých částek. Stále častěji jsou dnes využívané menší půjčky, které lidem zajistí pouze několik tisíc až desítek tisíc rychle a snadno.

Online půjčka 10 000 ihned  V dnešní době už si totiž nemusíte o půjčku žádat v bance, ale lze si vybrat také z nabídky nebankovních úvěrových produktů, která je široká.

Velkou výhodou nebankovních půjček je to, že je lze získat rychle a peníze díky nim máte často takřka ihned.

Je to způsobeno jednak tím, že nebankovní společnosti nabízejí online půjčky, které si sjednáte vyplnění formuláře na internetu anebo SMS půjčky, u kterých můžete podat žádost o úvěr odesláním SMS zprávy ve správném tvaru.

10 000 Kč ihned na ruku

Jestliže se spokojíte s půjčkou pouze ve výši 10 000 Kč, pak pro vás máme tip na nebankovní společnost, která vám tyto peníze půjčí velmi rychle. Jedná se o firmu Provident Financial, která nabízí úvěry od 4000 – 50 000 Kč.

Půjčku od Provident si můžete sjednat snadno online. Stačí splnit dva požadavky a těmi je mít trvalý pobyt v České republice a schopnost doložit příjmy.

Díky tomu, že Provident Financial nabízí hotovostní půjčky, můžete mít peníze velmi rychle. Obchodní zástupce vám doručí peníze totiž až do domu ihned poté, co dojde ke schválení vaší půjčky. Vy tak můžete mít peníze na ruku už během 24 hodin.

Poplatky a úroky

Provident Financial sice nabízí půjčky snadno, rychle a bez mnoha zbytečných požadavků, ovšem na druhou stranu se jedná o poskytovatele, který nemá úroky zrovna nejnižší.

V případě, že si zvolíte levnější půjčku s dobou splatnosti 45 týdnů, totiž zaplatíte za půjčení peněz obnos 7 251 Kč. Tuto částku včetně dluhu platíte na splátky, pravidelně každý týden.

Další půjčky: