Nebankovních společností, které vám půjčí hotovost formou SMS půjčky je velké množství. Ať už jde o firmy jako Crediton, Perfect Money, Kredia, Credit Money či Finsen. Ne všechny ovšem nabízí takové půjčky, aby si o ně mohl zažádat kterýkoliv z klientů.

Problém u zmíněných poskytovatelů SMS půjček spočívá v tom, že většinou vyžadují, aby měl klient vlastní bankovní účet, na který se peníze posílají.

Co mají ale dělat klienti, kteří svůj vlastní bankovní účet nemají a nestihnou si jej ani včas zařídit? Kde si mohou půjčit rychle a bez problémů? Řešením jejich tíživé situace může být nová SMS půjčka od firmy ViaSMS, která půjčuje peníze nejen převodem na bankovní účet, ale posílá peníze i poštou.

První půjčka až 2000 Kč

Nová SMS půjčka do 2000 KčV případě, že jste si u ViaSMS ještě peníze nepůjčovali, vám umožní sjednat si pouze menší úvěr, na složenku je to většinou pouze 2 000 Kč a to poštou.

Je to pro ověření vaší platební morálky. Více peněz můžete získat až tehdy, pokud splatíte tento úvěr v pořádku, včas a s poplatkem.

ViaSMS půjčuje sice poštou jen menší částky, ale schvaluje žádosti individuálně. Je zde tedy možnost, že vám schválí půjčku vyšší a nemusíte mít vlastní bankovní konto.

Podmínky a doklady

Při žádosti o půjčku v bance nebo u jiného poskytovatele je skoro vždy nutností doložit určité formality, doklady a splnit podmínky věřitele. Jaké podmínky má ViaSMS?

Požadavky jsou minimální, stačí vám pouze občanský průkaz, není potřeba doložení příjmů nebo výpis z účtu. ViaSMS také nenahlíží do registrů dlužníků, takže si zde moho půjčit i méně bonitní klienti.

Jak rychle získám půjčku

Nejrychlejší je získání peněz formou SMS půjčky tehdy, pokud si necháte poslat peníze na účet některé z banky, které jsou na seznamu ViaSMS. V případě, že si půjčku necháte poslat poštou, budete mít peníze do 3 pracovních dnů.

Další půjčky: