V roce 2012 se na trhu s nebankovními půjčkami objevilo několik nových společností, které nabízí zajímavé typy úvěrů.

Hovoříme tu o tzv. SMS půjčkách, tedy krátkodobých úvěrech, které lidi využívají, například když jim chybí peníze před výplatou.

Novinky z tohoto oboru jsou pro některé zájemce o SMS půjčky určitě hodnotné a proto jsme pro vás připravili článek s aktualitami z roku 2012.

Nové půjčky od Perfect Money

Jednou z nových nebankovních společností, která začala v roce 2012 SMS půjčky také nabízet je firma Perfect Money.+

Tento poskytovatel sice půjčuje formou SMS půjčky maximálně 2000 Kč, ovšem celé sjednání půjčky je transparentní, nevyžadují žádné poplatky předem a peníze vám rychle převedou na vaše bankovní konto.

Nová SMS půjčka 2012V případě, že si však chcete vzít půjčku od Perfect Money můžete při prvním úvěru získat maximálně 2000 Kč. Toto nastavení je u nebankovních společností proto, aby si formou první půjčky ověřili platební morálku klienta. V případě, že dluh klient splatí v pořádku, včas a bez problémů dojde k navýšení cílové částky.

Tato pojistka je zde kvůli věřiteli, protože je to jediná možnost, jak si může bonitu klienta prověřit. Perfect Money totiž nemá žádné další požadavky, ať už jde o dokládání příjmů, čistý bankovní registr anebo nutnost ručení.

Novinky u Creditonu

Další novou nebankovní společností je firma Crediton. Ta u nás už nějakou dobu SMS půjčky nabízí, ovšem aktuálně připravuje spuštění druhého typu úvěru a to půjčky na složenku. V minulosti totiž Crediton nabízel nové sms půjčky pouze lidem, kteří mají bankovní účet, dnes už však nabídku rozšíří tak, aby byla dostupná pro všechny klienty.

Formou SMS půjčky od Creditonu si klasicky můžete půjčit až 3 500 Kč, pokud se zařadíte mezi stálé klienty a půjčíte si peníze opakovaně, může dojít k navýšení vaší cílové částky až na sumu 10 000 Kč.

Další půjčky: