Ne vždy je při sjednávání půjček v podmínkách požadované, aby měl klient nemovitost do zástavy anebo ručitele, který by se za jeho dluh zaručil. V případě, že i vy patříte mezi ty, kteří vlastní dům či byt nemají, se můžete obrátit na nebankovní společnosti, které vám nabídnou úvěry i bez zástavy.

Takových poskytovatelů je velké množství, podstatné pro vyhledání toho nejvhodnějšího je však to, kolik peněz si od nich chcete půjčit.

Úvěry do 10 000 Kč bez zástavy

V případě, že vám stačí půjčit si menší sumu, jako je například 2000, 5000 nebo 10 000 Kč je možné využít některou z krátkodobých půjček z nebankovního sektoru. Formou těchto úvěrů si můžete půjčit rychle, vlastně takřka okamžitě částku až do 3 500 Kč.

V případě, že už jste někdy v minulosti takový úvěr využili a splatili jej bez problémů si pak můžete zažádat o vyšší sumy a to až do 12 000 Kč.

Úvěry do 150 000 Kč bez zástavy

Nebankovní úvěry bez zástavyNe vždy je ale tak malá částka dostačující. Někdy potřebují klienti půjčit na nové auto anebo vybavení bytu a v takovém případě nestačí 10 000 ani 20 000 Kč. Naštěstí existuje množství firem, které vám půjčí bez zástavy mnohem víc peněz a to až do 150 000 Kč.

Jednou z takových nebankovních společností je například HomeCredit. Tato firma u nás působí už dlouhou dobu a patří mezi jedny z nejsolidnějších poskytovatelů finančních prostředků. Mezi jejich produkty nepatří jen klasické nebankovní úvěry, ale také kreditní a nákupní karty, pojištění anebo úvěr na auto.

U HomeCredit si můžete půjčit libovolnou částku od 10 – 150 tisíc korun. Přímo na jejich stránkách si můžete díky kalkulačce vybrat i dobu splácení a zároveň s tím výši splátky, kterou budete pravidelně platit. To vám tak umožní navolit si nejvýhodnější splatnost tak, abyste dokázali dluh splatit ale zároveň nepřeplatili více, než je nutné.

Další půjčky: