Vaše příjmy nikdy nebyli dostatečně vysoké na to, abyste si dokázali našetřit dostatečné rezervy? Zastihla vás nyní situace, kdy potřebujete mnohem více peněz, než máte? Anebo si chcete půjčit peníze na nové auto, dovolenou nebo opravu bytu, ale v bance vám nepůjčí? V takovém případě můžete využít ještě jedné možnosti a tou jsou nebankovní půjky.

Nebankovní sektor je alternativou k bankovní nabídce půjček. Najdete zde velmi podobné úvěrové produkty, určené pro klienty, kteří si v bankách nechtějí nebo nemohou půjčovat. Kromě klasických půjček nabízí ale nebankovní sektor ojedinělé finanční služby, mezi které patří například krátkodobé SMS půjčky.

Půjčky do 10 000 ihned

Nebankovní půjkyV případě, že vám chybí jen hotovost do výplaty a nepotřebujete půjčit vyšší částky, není nic snazšího než využít nebankovní SMS půjky.

Sjednání i získání této půjčky je snadné a rychlé, peníze tak máte během několika hodin na svém účtu.

Mezi výhody těchto půjček patří právě snadnost sjednání, rychlé doručení peněz a minimální požadavky, která zajišťují, že si formou těchto úvěrů mohou půjčit finanční prostředky i méně bonitní klienti.

Půjčky do 150 000 Kč

Nebankovní sektor zahrnuje ale i společnosti, které vám půjčí více a ani zde není potřeba zdržovat se zbytečnými formalitami. Až 150 000 Kč pouze s doložením příjmů vám půjčí nebankovní poskytovatelů úvěrů jako Provident Financial s.r.o. nebo HomeCredit.

Nevýhodou u půjky Homecredit je to, že patří mezi členy sdružení SOLUS, které funguje jako registr dlužníků. V případě, že tedy některé společnosti v SOLUS dlužíte, vám pravděpodobně HomeCredit nepůjčí.

V opačném případ u nich můžete nebankovní půjky získat velmi snadno. Stačí vám pouze vyplnit online žádost nebo si dohodnout úvěr po telefonu a mít potvrzení vašich pravidelných příjmů.

Další půjčky: