Většina lidí se dnes půjčuje peníze především před výplatou, protože právě pro tuto situaci poskytují úvěry nejrůznější nebankovní společnosti.

Jedná se o mnohem snáze získatelné půjčky, které vám zajistí sice pouze několik tisíc korun, ovšem nepotřebujete k tomu mnoho dokladů a peníze získáte velmi rychle.

Jednou z nebankovních společností, které tyto půjčky před výplatou nabízí, je firma Perfect Money.

Jedná se o českého poskytovatele úvěrů, který sice půjčuje pouze menší částky, ale peníze můžete díky jejich půjčkám získat velmi rychle.

Nevyžadují totiž potvrzení příjmů a nenahlíží ani do registrů dlužníků, takže jejich půjčku mohou získat i klienti, kteří mají problémy s bonitou.

Perfect Money není jedinou nebankovní společností, která vám půjčí rychle a bez dokládání příjmů.

Podobně malé půjčky před výplatou nabízí také například firma Ferratum. U té si můžete vzít půjčku až v hodnotě 10 000 Kč.

Malé půjčky před výplatouPokud si však půjčujete u Ferratum poprvé, nepůjčí vám hned 10 000 Kč, ale schválí vám pouze menší úvěr. Důvodem je totiž nutnost ověření vaší platební morálky. Pokud jste schopni splatit první menší půjčku i s úroky, půjčí vám Ferratum více. Jako noví klienti můžete získat částku maximálně 3 000 Kč.

Tyto půjčky jsou rozhodně zajímavé, když vám chybí hotovost a výplata je ještě daleko, je však potřeba nezapomínat na to, že za ně zaplatíte nemalé poplatky.

Další půjčky: