Váš bankovní účet se ztenčuje a úspory mizí rychleji, než stíháte peníze získávat? Výplata je daleko a vy ještě potřebujete zaplatit nejrůznější složenky, splátky a účty? V takovém případě je možná čas porozhlédnout se, kdo vám krátkodobě půjčí a pošle pár tisíc rychle, nejlépe ihned na účet.

Jak sami rychle zjistíte, půjčit si krátkodobě není vůbec obtížné. Důležité je však obrátit se na ověřené poskytovatele, kteří nabízí opravdové půjčky bez podvodu. V bankách totiž krátkodobé úvěry vůbec nenabízí, zde jsou v nabídce pouze solidní půjčky od 20 000 Kč až do několika stovek tisíc korun.

Krátkodobé půjčky, díky kterým získáte peníze na účet jsou nabízeny v nebankovním sektoru. Zde funguje několik společností, které vám půjčí například pouze na týden a to opravdu malé částky. Mezi tyto firmy patří:

  • Perfect Money
  • Ferratum
  • Crediton
  • Finsen

Krátkodobé půjčky na účetNe vždy je ale samozřejmé, že vám nebankovní společnost pošle peníze na účet. Naštěstí se to můžete dozvědět ihned, na stránkách daného poskytovatele.

V informacích o jejich krátkodobé půjčce se vždy dočtete jakým způsobem peníze posílají.

Například v případě Perfect Money je možnost zvolit si pouze převod na účet. Naopak Ferratum půjčuje peníze dvěma způsoby a to buď na složenku anebo převodem.

První klienti si mohou půjčit ale pouze na složenku, protože si tak ověří vaši adresu a identitu.

V případě, že si chcete půjčit na účet ihned při první půjčce zvolte raději krátkodobou půjčku od Crediton.

Ti vám půjčí na účet kdykoliv, je ovšem nutné ho ověřit tak, že pošlete 1 Kč na účet této nebankovní společnosti.

U všech zmíněných nebankovních společností si můžete vzít krátkodobě pouze několik tisíc korun. Perfect Money vám nabídne nejvíce 5000 Kč, u Ferratum však lze získat až 10 000 Kč.

Další půjčky: