To, co v minulosti nebylo možné, je dnes samozřejmostí. Bavíme se samozřejmě o krátkodobých půjčkách pro méně bonitní klienty, kteří nemohou doložit svoje příjmy, nemají nemovitost, kterou by dali do zástavy a mají také zápis v registrech dlužníků.

Takoví klienti mají v dnešní době možnost sjednat si krátkodobé půjčky, které jim pomohou v tíživé finanční situaci, která často nastává před výplatou nebo v období, kdy je potřeba zaplatit mnoho výdajů. Formou krátkodobých půjček si tak můžete půjčit od 500 kč až do 10 000 Kč.

Kdo vám ale půjčí krátkodobě, jaké podmínky a kolik za půjčení peněz zaplatíte? To vše vám přinášíme v tomhle článku.

Krátkodobá půjčka od Ferratum

Krátkodobé půjčky 10000Ferratum je jednou z nebankovních společností, která vám půjčí krátkodobě od 1000 Kč až do 10 000 Kč. Jejich úvěry můžete získat snadno, nepotřebujete doložení příjmů a nenahlíží do registrů. Nabízí tedy půjčky určené:

  • Pro studenty starší 20 let
  • Pro seniory do 65 let
  • Pro nezaměstnané
  • Pro dlužníky
  • Pro ženy na mateřské

V případě, že si u nich peníze půjčíte máte na výběr ze tří období splatnosti. Nejkratší půjčky jsou na 15 dnů. V případě, že si půjčíte 3 až 5 tisíc je pak doba splatnosti 21 dnů a u půjček do 10 000 Kč pak až 30 dnů.

Krátkodobá půjčka od ViaSMS

Nebankovní společností, která vám půjčí podobným způsobem jako Ferratum je ViaSMS. Už podle názvu je jasné, že nabízí krátkodobé SMS půjčky. Půjčit si u nich můžete od jednoho tisíce až do 12 000 Kč.

Při první půjčce si můžete vybrat ze dvou způsobů, jak si nechat finanční prostředky poslat. Můžete buď využít převodu na bankovní účet (v takovém případě je nutné zaplatit ověřovací poplatek předem) anebo si můžete nechat poslat půjčky poštou.

V takovém případě si ale můžete půjčit maximálně 2 000 Kč, až po ověření vaší platební morálky se může cílová částka navýšit.

Další půjčky: