V prvé řadě se podíváme na nějaké hlavní informace o samotné společnosti Home Credit.

Jedná se tedy o společnost, která byla založena roku 1997, přičemž patří do skupiny PPF a jedná se o jednoho z předních poskytovatelů financování spotřebitelů na celém území České republiky.

Pokud bychom se měli podívat na portfolio služeb této společnosti, tak to je opravdu poměrně široké. Nabízí například úvěry na vozidla, nakupování na splátky u různých obchodních partnerů této společnosti, poskytuje kreditní karty, hotovostní půjčky a také například revolvingové úvěry.

Akciová společnost Home Credit v České republice je členem celosvětové skupiny Home Credit. Pokud bychom se měli podívat konkrétně na poskytování půjček, tak společnost Home Credit nabízí svým zákazníkům několik výhod a bonusů. Jedná se například o to, že:

  • k vyřízení půjčky nebudete potřebovat žádného ručitele a ani nemusíte ručit svým movitým, či nemovitým majetkem
  • finanční rozmezí půjčky se pohybuje v rozmezí deseti tisíc korun až sto padesáti tisíc korun
  • pokud byste náhodou nestíhali půjčku splácet, tak si ji můžete až celkově čtyřikrát odložit
  • všechno výdaje budete mít pojištěné u této společnosti, takže se nemusíte bát, že byste náhodou nestíhali splácet
  • splátky u společnosti jsou nastavené na maximální možnou flexibilitu, přičemž pokud zaplatíte první čtyři řádné splátky v termínu a v pořádku, tak si výši dalších pravidelných splátek budete moci snížit nebo zvýšit, a to pouze za poplatek deset korun měsíčně

Společnost Home Credit nabízí také možnost konsolidace, neboli sjednocení půjček, a to až do celkové výše tří set tisíc korun. Konsolidací tak můžete výrazně ušetřit, jelikož nebudete platit úroky a poplatky z vícero půjček.

Další půjčky: