Půjčky v dnešní době neslouží pouze k tomu, abyste si díky nim zrekonstruovali váš byt či koupili nový dům.

Díky tomu, že dnes půjčuje velké množství bank, nebankovních společností a také soukromých investorů si můžete vybírat z opravdu široké palety úvěrových produktů, ať už jde o klasické neúčelové půjčky, spotřebitelské úvěry, kreditní karty anebo hypoteční úvěry.

Novinkou, která se mezi zájemci o půjčku opravdu oblíbila, patří tzv. finské půjčky, které můžete mít extra rychle.

Finské SMS půjčky

Už podle názvu je jasné, odkud tento typ úvěru pochází. K nám finské půjčky přinesla firma Ferratum, která funguje v mnoha dalších státech Evropy.

Finská půjčka má několik typických parametrů, mezi které patří například jednorázový poplatek za půjčení peněz, menší cílová částka anebo snadné podání žádosti (dokonce například formou SMS zprávy – proto SMS půjčky).

Peníze můžete mít formou SMS půjčky velmi rychle, v případě, že máte bankovní konto u stejné banky jako poskytovatel půjčky můžete mít potřebné finance během několika hodin.

Rychlé SMS půjčky do 3 500 Kč

Extra rychlé SMS půjčkyMezi firmy, které extra rychlé SMS půjčky nabízí, patří kromě Ferratum například firma Crediton. U ní si lze vzít úvěr až do výše 10 000 Kč a to bez doložení příjmů a bez dalších požadavků. Vše, co je potřeba pro získání extra rychlé půjčky udělat, je podat si žádost a zaregistrovat se na stránkách této nebankovní společnosti.

K tomu, aby byla vaše registrace úspěšně dokončena je však nutné poslat ověřovací symbolický poplatek, který je 1 Kč. Ten slouží k tomu, aby dané nebankovní společnost opravdu věděla, že bankovní účet, na který peníze pošle, patří vám a ne někomu jinému.

Pak už stačí jen vyčkat na schválení vašeho úvěru, což bývá velmi rychlé (v pracovní dny). Jakmile dojde ke schválení vaší žádosti, odesílají se peníze a vy je tam máte během krátké doby u sebe na účtu.

Další půjčky: